OŚWIADCZENIE

Zarząd ROD RAKOWIEC oświadcza, że osoba przedstawiająca się jako Jacek Kwiatkowski i występująca w mediach jako przedstawiciel ROD Rakowiec nie jest i nigdy nie była upoważniona przez Zarząd ROD Rakowiec do występowania w imieniu ROD Rakowiec. 

Osoba wyżej wymieniona nie figuruje na liście działkowców w ROD Rakowiec.

Zarząd ROD Rakowiec

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że Rada m.st. Warszawy w dniu 21 września 2023 r. podjęła uchwałę zatwierdzającą miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dotyczący między innymi obszaru naszego ogrodu. Pragniemy poinformować, że według zapisu planu działki w naszym ogrodzie nie są zagrożone likwidacją.

                                                           Zarząd ROD Rakowiec

Komunikat w sprawie jesiennego przeglądu działek

Zarząd ROD Rakowiec informuje, że termin jesiennego przeglądu działek ustalono na 7 października 2023 r. (sobota) albo, w przypadku złej pogody, w dniu następnym, tj. 8 października 2023 r. (niedziela). Działki będą oceniane na podstawie nowych kryteriów.

Apelujemy o zgłaszanie się chętnych działkowców do udziału w Komisjach ds Oceny Działek pod nr telefonu 22 849 02 83 (w niedzielę w godz. 11-14) lub mailowo: rodrakowiec@interia.pl.

Liczymy na współpracę działkowców.

Dzień Działkowca – wrzesień 2023 roku

Drodzy Działkowcy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Działkowca, podczas którego Zarząd ROD „Rakowiec” wręczył Brązowe Odznaki Zasłużony Działkowiec oraz dyplomy okolicznościowe za najlepiej prowadzone działki. Było sympatycznie, rodzinnie i smacznie:) Tym, którzy byli dziękujemy, a Ci którzy nie byli – niech żałują!